Zarządzanie Nieruchomościami

tworzeniem planów gospodarczych

Państwa dom, osiedle oraz ich otoczenie zasługują na dobrego gospodarza!

W naszej firmie pracują specjaliści, którzy posiadają doświadczenie, dzięki któremu mogą skutecznie dbać nie tylko o Państwa nieruchomości, ale także poczucie komfortu oraz bezpieczeństwo i porządek.

Kontakt z nami

Strona Główna < Zarządzanie Nieruchomościami

Zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami we Wrocławiu

Zarządzanie nieruchomościami wymaga znajomości przepisów prawnych, dobrze rozwiniętej komunikatywności oraz zdecydowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe zarządzanie wspólnotami położonymi na terenie Wrocławia. Współpracujemy zarówno ze wspólnotami mieszkaniowymi, jak i z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi.

Zarządzanie wspólnotą obejmuje:

  • księgowość — prowadzimy rozliczenia finansowe i sporządzamy roczne sprawozdania. Dbamy również o rozliczenia wspólnoty z dostawcami mediów. Kontaktujemy się z urzędami, w tym z Urzędem Skarbowym. Po zapoznaniu się z dokumentacją pomagamy zoptymalizować koszty;
  • obsługę techniczną oraz utrzymanie porządku — na bieżąco usuwamy wszelkie awarie oraz przeprowadzamy kontrole stanu technicznego budynków. W imieniu klientów dbamy również o porządek. Utrzymujemy w czystości zarówno części wspólne obiektów, jak i tereny zielone wokół nich;
  • doradztwo — pomagamy w planowaniu remontów oraz wyborze najkorzystniejszej oferty. Doradzamy również w zakresie wyboru firm ubezpieczeniowych i dostawców mediów;
  • zarządzanie nieruchomościami — podpisujemy umowy z dostawcami mediów i dbamy o dokumentację obiektu. Wszystkie prace koordynuje licencjonowany zarządca.

Współpraca

Zarządzanie wspólnotą ma na celu zarówno utrzymanie jej w stanie nienaruszonym, jak i inwestowanie w rozwój nieruchomości. Bez względu na to, czy się zajmujemy księgowością, czy utrzymywaniem porządku w budynku, gwarantujemy pracowitość, dokładność oraz terminowość. Zapraszamy do skorzystania z usług zarządzania wspólnotami!