Remonty i Wykończenia Wnętrz

zlecanie kontroli technicznych i okresowych przeglądów pomieszczeń i urządzeń

Naszym standardem są solidni fachowcy, a także nowoczesne technologie.

W zakresie działań wrocławskiej firmy Oxbud znajduje się przeprowadzanie kompleksowych remontów, renowacji oraz wykończeń wnętrz. Dokładamy starań, aby oferowane przez nas usługi stały na najwyższym poziomie.

Kontakt z nami

Strona Główna < Remonty i wykończenia wnętrz

Gospodarowanie nieruchomościami we Wrocławiu — remonty i wykończenia wnętrz

Gospodarowanie nieruchomościami obejmuje również remonty i wykończenia wnętrz. Zatrudniamy doświadczoną i profesjonalną ekipę budowlaną wyposażoną w specjalistyczny sprzęt. Zapraszamy!

Oferta

Ofertę gospodarowania nieruchomościami w obszarze remontów i wykończeń kierujemy zarówno do wspólnot mieszkaniowych, jak i właścicieli budynków położonych na terenie Wrocławia.

Wykonujemy:

  • prace malarskie, w tym wygładzanie ścian i sufitów,
  • montaż oświetlenia,
  • montaż sufitów podwieszanych,
  • wykonanie różnych instalacji np. elektrycznej i grzewczej,
  • montaż kanalizacji,
  • prace murarskie i tynkarskie,
  • układanie np. glazury i parkietu.

Mamy doświadczenie również w adaptacji poddaszy i ocieplaniu budynków. Wykonywaliśmy ponadto zabudowy kuchni i łazienek oraz szereg innych prac remontowych.

Współpraca

Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Dlatego oferujemy administrowanie i gospodarowanie nieruchomościami położonymi na terenie miasta i okolic. Zajmujemy się budynkami mieszkalnymi, komercyjnymi i instytucjonalnymi. Remontujemy i wykańczamy zarówno całe obiekty, jak i pojedyncze mieszkania. Wyróżniają nas doświadczenie, solidność i terminowość.

Do współpracy szczególnie zapraszamy wspólnoty mieszkaniowe z Wrocławia, którym proponujemy bieżącą obsługę administracyjną, kompleksowe prowadzenie księgowości oraz wszelkie inne prace związane z administrowaniem i zarządzeniem obiektu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.